07 lutego 2017 19:25 | Aktualności

Dzień Seniora

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły. W tym roku odbyła się ona 7 lutego. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków i wnuczek do szkoły przybyło aż 86 babć i dziadków. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: wójt Gminy Chąśno Dariusz Reczulski, przewodnicząca Rady Powiatu Irena Kolos, radny Gminy Chąśno Julian Gawroński, przewodnicząca Rady Rodziców Monika Żaczek oraz rodzice naszych uczniów i uczennic. Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała pani dyrektor szkoły mgr Katarzyna Rokicka, składając ciepłe życzenia. W pięknie udekorowanej sali uczniowie klas I-III przedstawili program artystyczny „W Bajkowicach”, który przygotowali pod kierunkiem swoich wychowawczyń, mgr Teresy Kacprowskiej, mgr Doroty Celińskiej, mgr Małgorzaty Miazek. Dzieci z oddziału przedszkolnego zaśpiewały wyjątkowo śmieszną i radosną piosenkę dla swoich babć i dziadków. Niespodzianką spotkania były własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek, zdrowe kanapki oraz piękną dekorację stołów. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkich seniorów. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Jedna z sentencji głosi: „Serce  jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie  kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło oraz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.