14 stycznia 2017 22:58 | Aktualności

Zabawa choinkowa 2017

12 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły, rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście oraz dzieci z okolicznych wsi wypełnili po brzegi salę gimnastyczną szkoły. W tym dniu bowiem odbywała się zabawa choinkowa połączona z wizytą Mikołaja. Uroczystość rozpoczęła się od występów dzieci z oddziału przedszkolnego, które wraz z wychowawczynią, mgr Anetą Witkowską, zatańczyły do piosenki "Wyginam śmiało ciało". Na scenie pojawiły się także uczniowie z klasy I i III, które pod kierunkem mgr Małgorzaty Miazek, mgr Teresy Kacprowskiej i mgr Doroty Celińskiej przygotowały przedstawienie pt.: "Bajkowice". Kamień z napisem love z kolei, próbowali wręczyć swoim koleżankom chłopcy z klasy V, których przygotowała mgr Agata Łabowicz. Do wszystkich obecnych podczas zabawy dzieci przyszedł Mikołaj, który wręczał dzieciom paczki ze słodyczami. Uatrakcyjnieniem zabawy były liczne konkursy przeprowadzane przez opiekunkę Samorządu Uczniowskiego, mgr Agatę Czubak. Punktem kulminacyjnym uroczystości była licytacja szmacianych laleczek w ramach projektu UNICEF – WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. Aukcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdy chciał stać się szczęśliwym właścicielem laleczki rastującej życie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zorganizowanie pysznego poczęstunku dla uczniów, rodziców i zaproszonych gości. Pracownikom szkoły składamy serdeczne podziękowania za piękne udekorowanie sali gimnastycznej i korytarzy.