11 stycznia 2017 20:29 | Aktualności

Wszystkie kolory świata

Czy szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pokazać dzieciom, że pomaganie może być przyjemne? Jeśli chcą Państwo poznać odpowiedzi na te pytania, to zapraszamy to wzięcia udziału w światowym projekcie UNICEF – WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. W Polsce kampanię wpiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska, a w naszej szkole mgr Dorota Guzek. W ramach akcji przygotowywane były przez dzieci i ich rodziców charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Laleczki zostaną zaprezentowane podczas Choinki szkolnej. Każdy z zaproszonych gości, rodziców, pracowniów oraz wszyscy pozostali uczestnicy zabawy będą mogli "zaopiekować się" wybraną laleczką, poprzerz udział w licytacji. Minimalna kwota licytacyjna wynosi 10 zł. Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji.