26 grudnia 2016 20:59 | Aktualności

Wigilia szkolna 2016

Tegoroczna Wigilia szkolna miała przypomnieć nam wszystkim, że święta nie potrzebują kalendarza i tylko od nas zależy, kiedy i w jaki sposób będziemy je celebrować. Pięknie przygotowane jasełka pod kierunkem mgr Doroty Guzek wycisnęły łzy z niejednego serce. Doskonała gra aktorska uczniów naszej szkoły, przepięknie odśpiewane kolędy i perfekcyjnie dobrana dekoracja sprawiły, że trudno było dobrać słowa bożonarodzeniowych życzeń.  Przybyli na dzisiejszą uroczystość goście również wyrazili swoje zadowolenie oraz okazali wyjątkowe wzruszenie. Dzieląc się opłatkiem wyraziliśmy skrychę oraz darowaliśmy sobie dotychczasowe przewinienia. Wierzymy, że magia świąt na długo pozostanie w naszych sercach.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku wigilijnego, dekorację stołów oraz pomoc w pracach porządkowych po zakończonej uroczystości.